Blog

Książka Irka Zyzańskiego „Popatrz Inaczej. Pułapki komunikacji w biznesie międzynarodowym”

Autor: Irek Zyzański | 12 październik 2021

Coachwise - warsztaty | szkolenia | coaching

Czy wiesz że “yes” w niektórych kulturach wcale nie oznacza “zgadzam się, zrobię to”? Dlaczego twój naturalny styl komunikacji w niektórych miejscach będzie postrzegany jako zbyt arogancki i dyrektywny a w innych innych jako miękki i nieprecyzyjny? Co oznacza komunikat że coś będzie zrobione “jutro”, kiedy usłyszysz go w Szwajcarii a co na Bliskim Wschodzie? Dlaczego w azjatyckich kulturach trudno jest zakomunikować przełożonemu że się myli?

Irek Zyzański współpracuje z CoachWise gdzie między innymi wspomaga wdrażanie mentoringu. Pasjonuje sie rozwojem liderów oraz zarządzaniem i komunikacją międzykulturową.

W swojej książce tłumaczy czym są różnice kulturowe oraz jak ważna jest ich świadomość, aby porozumiewać się efektywnie na arenie międzynarodowej. Mając doświadczenie 25 lat pracy w działach HR i sprzedaży w międzynarodowych korporacjach, pracując w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji dla szefów 14 narodowości, Irek wyjaśnia czym są pułapki komunikacji w biznesie międzynarodowym.

ZAMÓW SWÓJ EGZEMPLARZ

Koszt książki 60 PLN

Złóż zamówienie na książkę pisząc maila na irek.zyzanski@me.com

-podaj ilość książek, które chcesz kupić

-zakup na osobę prywatną czy firmę (dane do faktury)

-opcja wysyłki: 12 zł paczkomat (numer telefonu, adres paczkomatu) czy kurier 14 zł (numer telefonu, adres wysyłki)

Jeśli podobał Ci się artykuł udostępnij go:
Be the first to write a review

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tagów HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>