Rekomendacje Mentees

Zobacz opinie o programie HR Mentoring Grupowy:

Poznaj historię Hanny Jaroszek.
Jak trafiła do programu? Jakie postawiła sobie cele? Jak wyglądała praca w grupie mentoringowej? Co zyskała jako Mentee i praktyk HR?
Poznaj historię Magdaleny Wiszniowskiej-Tomaszewskiej.
Jak trafiła do programu? Jakie postawiła sobie cele? Czy udało jej się zrealizować te cele? Co zyskała jako Mentee i praktyk HR?

Przeczytaj opinie o programie HR Mentoring Grupowy:

„Program to unikalna szansa na wymianę wiedzy z ekspertami z branży HR, a także możliwość na poznanie bardzo wartościowych osób i czerpanie pełnymi garściami z ich bogatych doświadczeń zawodowych.”
Bartosz Olejniczak
People Developer, HR Business Partner

Uczestnik I edycji „HR Mentoring w Zmianie”
„Program zapewnia zyskanie dodatkowej perspektywy od osób, które znają i rozumieją świat HR, umożliwia poznanie ich doświadczeń i praktyk oraz warsztatu HR. Program daje możliwość poznania oraz zbudowania relacji z osobami, które łączy wspólne doświadczenie HRowe, otwartość na rozwój, ciekawość ludzi oraz gotowość na zmiany. Udział w programie jest okazją do zbudowania nowych relacji, a czas na jego realizację inwestycją w swój rozwój.”
Uczestniczka I edycji „HR Mentoring w Zmianie”
„Program ten to świetna okazja do poznania nowych ludzi, zgłębiona wiedzy o sobie i otaczającym nas świecie, a przede wszystkim nowa, fajna przygoda.”
Iga Jendrych
Ekspert ds. Promocji Zatrudnienia Osób z Niepełnosprawnościami,

Uczestniczka I edycji „HR Mentoring w Zmianie
„Program mentoring HR to niesamowita okazja do wymiany doświadczeń zawodowych, poznania wspaniałych ludzi, ale przede wszystkim zaczerpnięcia inspiracji do dalszego rozwoju.”
Anna
Uczestniczka I edycji „HR Mentoring w Zmianie”

Jak trafiła do programu? Jakie postawiła sobie cele? Jak wyglądała praca w grupie mentoringowej? Co zyskała jako Mentee i praktyk HR?
Najbliższa edycja czerwiec / październik 2021
Rekrutacja trwa do 6 czerwca 2021