HRM Newsletter listopad / grudzień 2021

HRM ŚWIĄTECZNIE

Życzenia Świąteczne od HR Mentorów i Zespołu HR RAZEM

Jesteśmy wdzięczni każdemu z Was z osobna za współtworzenie HR RAZEM.

Na Święta i Nowy Rok życzymy Wam… Obejrzyjcie sami 🙂

Tajemnicza akcja świąteczna

Koniec roku kalendarzowego to czas podsumowań i refleksji… Dlatego zapraszamy Was do zastanowienia się, kogo chcielibyście szczególnie docenić, komu podziękować za bycie dla Was wsparciem i inspiracją w życiu zawodowym.

Zaciekawiony/a? 🙂 Odwiedź nasze social media w czwartek 23 grudnia.

Facebook

LinkedIn

HRM MENTORING

Listopad to dla nas pracowity czas – uroczyście zakończyliśmy III edycję programu HR Mentoring Grupowy, i następnie zainaugurowaliśmy IV edycję. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Czy wiesz, że program HR Mentoring w ciągu 2 lat ukończyło aż 126 Absolwentów?

HRM WYDARZENIA

Po garść wydarzeń związanych z Employer Brandingiem zapraszamy do Newslettera Jacka Krajewskiego

HR Mentoring grupowyJacek Krajewski – działa w branży HR i nowych technologii od ponad 14 lat. Od 2 lat pracownik Gamfi. Można go spotkać na wielu wydarzeniach branżowych, zarówno w roli uczestnika, jak też prelegenta. Autor wielu artykułów dla prasy branżowej.

Przeczytaj najnowszy grudniowy Newsletter – Różnorodność w biznesie

HRM LEADERS ACADEMY

Zabezpiecz budżet szkoleniowy na 2022

Zapewniamy rabat – 10% na wszystkie szkolenia otwarte na poziomie Essentials oraz w ramach Akademii HR Lidera realizowane w I kwartale 2022 r.

Rozwijaj się, aby móc rozwijać innych!
W Akademii HR Lidera wspieramy w budowaniu strategii rozwoju pracowników w oparciu o ich potrzeby i predyspozycje, z uwzględnieniem celów firmy.


Gwarantujemy naukę praktycznego zastosowania
umiejętności i narzędzi pod okiem znakomitych ekspertów i praktyków.

HR Mentoring grupowy

Przegląd proponowanych szkoleń:

Coaching Essentials

Fundamentalne umiejętności i narzędzia coachingowe stosowane podczas rozmów rozwojowych w roli HR, menedżera, coacha i mentora. Metodyka wspierająca budowanie partnerskiego dialogu, zaangażowania i odpowiedzialności za realizację celów. Wzmocnienie świadomości wpływu i budowanie osobistego stylu przywódczego.

Dowiedz się więcej

Facilitation Essentials

Prowadzenie efektywnych spotkań online, offline i hybrydowych z zastosowaniem metody facylitacji. Narzędzia i techniki moderowania pracy grupy, angażowania uczestników, pobudzania kreatywności i wzmacniania odpowiedzialności za realizację zadań. Umiejętności wspierające zarządzanie energią i emocjami uczestników.

Dowiedz się więcej

Mentoring Essentials

Menedżer w roli profesjonalnego Mentora Biznesowego. Umiejętności oraz sprawdzone  narzędzia i techniki prowadzenia angażujących sesji mentoringowych. Ćwiczenie prowadzenia rozmów rozwojowych opartych na wiedzy i doświadczeniu Mentora bez dawania gotowych rozwiązań, opiniowania zgodnego z przekonaniami i wartościami Mentora. Jak wzmacniać samodzielność Mentee w podejmowaniu decyzji, kreowaniu rozwiązań i działaniu.

Dowiedz się więcej

Rozwijanie pracowników
w roli HR i Menedżera

Jak systemowo i efektywnie planować rozwój i wspierać pracowników.  Jak stawiać cele rozwojowe? Model uczenia 70 – 20-10 – dostępne narzędzia
rozwojowe w firmach. Zastosowanie Kart Rozwojowych do planowania rozwoju konkretnych kompetencji menedżera
i pracownika. Typy rozmów rozwojowych, przeglądy i ocena realizacji celów rozwojowych.

Dowiedz się więcej

Program HR MENTORING GRUPOWY

HR Mentoring Grupowy to Program rozwojowy dla Specjalistów, HR Partnerów i Menedżerów HR, odpowiadający na szeroki wachlarz potrzeb, ogólnie podzielonych na dwie kategorie:
rozwojowi zawodowemu i osobistemu potrzebnemu do skuteczności pełnieniu swojej roli w organizacji
wsparciu we wdrażaniu, rozwojowi systemów i modeli HRM

Dowiedz się więcej

Ekspert Zmiany Zawodowej

Jak profesjonalnie i metodycznie wspierać pracowników / klientów w przejściu przez proces zmiany zawodowej (zmiana stanowiska lub organizacji).

Dowiedz się więcej

HRM INSPIRACJE

HR Mentoring grupowy

Artykuł: Facylitowanie spotkania czyli jak zadbać o efektywność i zaangażowanie uczestników

W artykule omówione są „bolączki” zgłaszane przez uczestników i prowadzących spotkania online, a także konkretne porady udzielone przez Karolinę Wołosowską, Trenera Biznesu i Facylitatora CoachWise. Jakie zasady współpracy ustalać na spotkaniach ? Jakie zapewnić narzędzia sobie ? Jak zaprojektować strukturę spotkania i zadbać o to, by uczestnicy znaleźli odpowiedź na swoje „focus question”? To tylko część punktów poruszonych w artykule. Dobrymi praktykami podzieli się tam również Marta Góraczyńska- Borowiec – Ekspert do spraw rozwoju pracowników w Volkswagen Financial Services i Joanna Małachowska -Menedżer Zespołu ds. Klientów Korporacyjnych, przytaczając niektóre z wypracowanych wewnętrznie i sprawdzonych „9 zasad skutecznych spotkań online”.

Personel Plus / październik 2021

Czytaj więcej

Artykuł „Masz pomysł na siebie po pięćdziesiątce? Nie? Lepiej miej, bo życie może Cię zaskoczyć”

„Amerykanie nazywają ją drugą karierą. I przygotowują się do niej skrupulatnie, gdy tylko stuknie im pięćdziesiątka, wymyślając nowe aktywności życiowe, nowe stanowiska, nowe firmy.”

Wypowiedzi w artykule udzielili:

Paweł Sopkowski – Prezes CoachWise SA, Executive Coach i Mentor oraz Karolina Wołosowska – Trener Biznesu i Facylitator

Czytaj więcej: Wysokie Obcasy: Praca 4/2021

HR Mentoring grupowy