Wydarzenia

31

sierpień

2021

Webinarium

Dodany przez: b.predkopowicz@coachwise.org

Webinarium Namierz potencjał swojego zespołu - diagnostyka small

Zmotywowany i kompetentny zespół to podstawa na drodze do sukcesu projektu. Jego siłą są jednostki o różnych umiejętnościach i predyspozycjach.

Badania Gallupa nad efektywnością zespołową wykazały, że nie ma wybranych talentów, które decydują o osiągnięciach zespołu. Na efektywność wpływa różnorodność zespołowa i właściwe dopasowanie ludzi do wykonywanych zadań.

Pracownicy w różny sposób reagują na stres, wyrażają radości i obawy, komunikują się z innymi. W odbudowaniu w zespołach dobrostanu, zaufania i skuteczności pomocne są różne narzędzia – kluczowe w otwarciu na współpracę jest zrozumienie, jakie mamy predyspozycje, talenty, preferowane style myślenia i działania.

Jak zatem dowiedzieć się, jakie są mocne strony naszego zespołu, co stanowi jego siłę, a co ogranicza w osiągnięciu celu? Jaki jest obecny poziom motywacji oraz ogólna kondycja jego członków?

Wiedzy dostarczają różnego typu testy diagnostyczne, które wspierają działania związane z wyborem, dopasowaniem i rozwojem pracowników w strukturze firmy – pozwalają określić, czy obecny zespół w pełni odpowiada na potrzeby organizacji oraz jakie ewentualnie cechy i wartości powinny do niej wnieść nowe osoby.

W ramach prowadzonych badań mierzy się m.in. motywację, umiejętności, zainteresowania oraz zachowania pracowników. Badania Gallupa z kolei wzmacniają samoświadomość, wspierają budowanie różnorodności zespołów i dopasowanie ludzi do zadań. Dowiedzcie się więcej od ekspertów CoachWise!

Zapraszamy na webinarium, podczas którego powiemy o wybranych testach psychometrycznych, które stosowane są w diagnostyce potencjału zespołu. Dowiecie się, jakie testy cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych Klientów oraz kiedy warto po nie sięgnąć. 

Zapraszamy na webinarium:

Podczas spotkania powiemy o wybranych testach psychometrycznych, które stosowane są w diagnostyce potencjału zespołu. Dowiecie się, jakie testy cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych Klientów oraz kiedy warto po nie sięgnąć


KTO SKORZYSTA NAJWIĘCEJ z udziału w webinarium?

 • HR Business Partnerzy
 • przedstawiciele Działów HR, Learning & Development
  • menedżerowie zarządzający ludźmi bezpośrednio, macierzowo
 • coachowie i mentorzy biznesowi

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Diagnostyka jako narzędzie wspierające rozwój zespołów – kiedy warto po nią sięgnąć?
 • Narzędzia psychometryczne stosowane w diagnostyce zespołów.
 • Style Myślenia FRIS®, czyli jak postrzegamy i analizujemy nowe informacje oraz jak podejmujemy decyzje (przykłady zastosowania w kontekście budowania zespołów)
 • 34 Talenty Gallup’a,  czyli do czego masz naturalne predyspozycje (przykłady zastosowania w kontekście budowania zespołów)
 • MTQ 48 – Badanie siły i odporności psychicznej (przykłady zastosowania)
 • Podsumowania dobrych praktyk.

Potrzebujesz pogłębić swoją wiedzę i umiejętności? – weź udział w warsztatach ROZWIJANIE PRACOWNIKÓW W ROLI HR I MENEDŻERA
Szczegółowy opis warsztatów: LINK
Najbliższy termin ONLINE: 30 września – 1 października 2021 w godz. 10.00 – 14.30