Blog

HR RAZEM i Personel Plus patronem medialnym raportu Well.HR „Siła kobiet”

14 grudzień 2022

Coachwise - warsztaty | szkolenia | coaching

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Raport Well.HR „Siła kobiet. Jak wspierać dobrostan kobiet w organizacji?”, którego patronami medialnymi są HR RAZEM i Personel Plus.

„Kobiety stanowią połowę społeczeństwa i przeważają wśród absolwentów wyższych uczelni. To ogromny potencjał. Niestety, w dużej mierze niewykorzystany. Przed pandemią wydawało się, że jesteśmy na właściwej drodze do osiągnięcia równości kobiet i mężczyzn na rynku pracy. Badania pokazują, że covid-19 cofnął zachodzące zmiany i negatywnie wpłynął na samopoczucie kobiet, które przez wiele miesięcy łączyły obowiązki zawodowe i opiekuńcze.

Zapraszamy do lektury najnowszego raportu Well.hr zatytułowanego „Siła kobiet”. Wyjaśniamy w nim, dlaczego gospodarka i biznes potrzebują kobiet, pokazujemy, jak pandemia wpłynęła na sytuację zawodową kobiet i na ich wellbeing w pracy i podpowiadamy, jak pracodawcy mogą przyciągać, rozwijać i wspierać kobiety, by w pełni korzystać z ich potencjału. Prezentujemy też praktyki firm, które postawiły na przywództwo kobiet.” – Well.hr

Gratulujemy autorom wartościowego opracowania tematu! 🙂

Jeśli podobał Ci się artykuł udostępnij go: