Wydarzenia

05

lipiec

2023

Mentoring FOCUS „Mentoring prezentem i źródłem rozwoju” Online MeetUp

Dodany przez: Michał Szymański

Mentoring FOCUS CoachWise

Mentoring to wyjątkowy prezent

Wzajemna wymiana: zaufania, skupienia, zaangażowania, doświadczenia, mądrości. Źródło mądrości, rozwagi, kompetencji, osobistej i organizacyjnej skuteczności.

Najczęściej to również „wspólna sprawa”, wynik współdziałania większego środowiska – mentorów, mentee, pracodawców, przełożonych, organizatorów, ekspertów.

To również wyjątkowe wydarzenie i wyróżnienie!

Mentoring to źródło rozwoju

Z perspektywy organizacji mentoring jest źródłem jej rozwoju, inwestycją w dziś i jutro. Umożliwia wymianę wiedzy, rozwój umiejętności, innowacyjność, motywację, budowanie pewności siebie, planowanie kariery i retencję talentów.

Inwestycją, która przynosi korzyści zarówno jednostkom, jak i organizacji jako całości.

Mentoring FOCUS

Zapraszamy do wspólnego sFOCUSowania się nad mentoringiem. Chcemy wymieniać się wiedzą, dobrymi praktykami i doświadczeniami, inspirować i współdziałać.

Kanwą naszego Mentoring FOCUS będą:

demonstracyjna sesja mentoringu – „na żywo” + omówienie eksperckie,

wystąpienia prezentujące mentoring od stron liderskiej, mentorskiej, HRowej oraz eksperckiej,

wypracowanie najlepszych praktyk mentoringowych poprzez współpracę w grupach w oparciu o Open Space Technology*.

Wspólnie z ponad 200 absolwentami oraz grupą niemal 30 HRM Senior Mentorów będziemy też świętować zakończenie VI edycji programu HRM Mentoring Grupowy (https://www.coachwise.org/hr-mentoring-grupowy/).

*Open Space Technology to innowacyjna formuła pracy w grupach, której celem jest wypracowanie unikalnego know-how. Uczestnicy mogą swobodnie przechodzić pomiędzy grupami, co wspomaga kreatywność. Na podstawie wypracowanych tematów tworzony jest raport udostępniany wszystkim uczestnikom spotkania.

Mentoring FOCUS jest dla:

·     Organizacji stosujących i rozważających wdrożenie mentoringu.

·     Obecnych i przyszłych Mentorów i Mentee.

·     Po prostu zainteresowanych mentoringiem i chcących dowiedzieć się o czym tyle szumu?

Mentoring prezentem i źródłem rozwoju

Organizator: CoachWise S.A.

Wspieranie rozwoju ludzi w miejscu pracy to podstawowy element naszej misji. Znajdowanie potencjałów, dzielnie się wiedzą, projektowanie programów rozwojowych to nasze DNA. Mentoring to jedno z najważniejszych narzędzi zmiany i rozwoju organizacji, zespołów, pracowników i pracowniczek.

Pierwszy własny program mentoringowy, wspierający polskie StartUpy (www.ybp.org.pl) uruchomiliśmy w 2007 roku. Od tego czasu obok licznych wdrożeń i akademii mentoringu, realizujemy m.in. pionierski HRM Mentoring Grupowy.

Wdrożyliśmy i wspieraliśmy mentoringowo m.in.: BNP Paribas, BorgAutomotive, Budimex, Deloitte, EFL, Ericsson, Grupa Żywiec, Górażdże, Heineken,, Lidl,  Samsung, Santander Consumer Bank.