Wydarzenia

01 - 31

marzec

2024

Coachwise - wydarzenia

👉 stacjonarnie, Warszawa: 11 – 12 kwietnia 2024
👉 online: 10 – 12 kwietnia 2024
Fundamenty coachingu – praktyczne warsztaty samorozwojowe prowadzone w oparciu o metodykę CoachWise™. Umiejętności i narzędzia coachingowe wpierające prowadzenie angażujących rozmów rozwojowych w roli menedżera, HR, konsultanta, coacha i mentora. Pierwszy etap kształcenia coachów przygotowujących się do akredytacji ACC ICF.

11 - 24

marzec - maj

2024

Coachwise - wydarzenia

👉 stacjonarnie, Warszawa: 23 – 24 maja 2024

Coachingowy styl zarządzania to podejście, w którym lider wykorzystuje umiejętności i zasady coachingowe do zarządzania swoim zespołem. Celem jest lepsze rozwijanie potencjału pracowników poprzez wspieranie ich w osiąganiu celów, rozwijaniu kompetencji i samodzielnym rozwiązywaniu problemów. O powodzeniu stosowania metody decydują umiejętności coachingowe menedżera.

13 - 15

marzec

2024

Coachwise - wydarzenia

Umiejętność przeprowadzania pracowników / klientów przez zmianę zawodową będzie jedną z kluczowych kompetencji Coachów i Mentorów, a także HRowców i Menedżerów. Celem szkolenia Coaching Kariery – Zmiana zawodowa jest przekazanie wiedzy i ćwiczenie umiejętności stosowania coachingu oraz innych technik i narzędzi w pracy z klientem w obszarze zmiany zawodowej: przechodzenie przez proces zmiany, poszukiwanie nowych możliwości, praca na mocnych stronach, umiejętnościach, talentach oraz planowanie.

27 - 27

marzec

2024

Coachwise - wydarzenia

Jesteś HRowcem – to spotkanie dla Ciebie 🙂
Czego się dowiesz?:

👉 Coachingowy styl zarządzania – czym się charakteryzuje i dlaczego staje się tak ważny??
👉 Jaka jest rola umiejętności coachingowych w nowoczesnym przywództwie? 👉 Budowanie zaangażowanych zespołów – co składa się na sukces pracowników i lidera? 👉 BEST PRACTICE: Wdrożenie programu umiejętności coachingowych dla menedżerów w mBank

28 - 28

marzec

2024

Coachwise - wydarzenia

Jesteś MENEDŻEREM – to spotkanie dla Ciebie 🙂
Czego się dowiesz?:

👉 Co zyskujesz, co tracisz stosując coachingowy styl zarządzania?
👉 • Samodzielność i kreatywność – jak nie podcinać skrzydeł, zwłaszcza najmłodszym pokoleniom? 👉 • Kiedy w biznesie jest czas i miejsca na partycypacyjne, a kiedy na dyrektywne zarządzanie 👉 • 6 kluczowych umiejętności coachingowych niezbędnych w roli menedżera/lidera.