Rekrutacja i selekcja

Grupa mentoringowa w obszarze Rekrutacja i selekcja to możliwość zgłębienia wiedzy z zakresu rekrutacji, sourcingu, Employer Brandingu oraz narzędzi wykorzystywanych w codziennej pracy. To miejsce gdzie otrzymasz wsparcie i rozwój w obszarze zarządzania rekrutacją w tak szybko zmieniającym się rynku pracy oraz budowaniem efektywnych zespołów rekrutacyjnych opartych na danych. Będziemy dzielić się doświadczeniami oraz praktycznymi wskazówkami. To przestrzeń gdzie w bezpiecznej atmosferze masz możliwość odbicia myśli oraz wypracowania z innymi ekspertami rozwiązań i pomysłów.

PRZYKŁADOWE TEMATY REALIZOWANE W GRUPIE MENTORINGOWEJ

✅ Tworzenie strategii rekrutacyjnej: Jak opracować plan działania i strategiczne cele rekrutacyjne? Jak identyfikować i dotrzeć do odpowiednich kandydatów?
✅ Sourcing – must have dzisiejszej rekrutacji? Do jakich rekrutacji jest niezbędny? Na co warto zwrócić uwagę?
✅ Budowanie silnej marki pracodawcy: Jak skutecznie promować swoją firmę jako atrakcyjne miejsce pracy? Jak wykorzystać narzędzia marketingowe do budowania wizerunku pracodawcy?
✅ Budowanie efektywnego zespołu rekrutacyjnego: Jak skutecznie zarządzać zespołem rekrutacyjnym

✅ Jak podzielić obowiązki i efektywnie koordynować działania?
✅ Innowacyjne narzędzia rekrutacyjne: Jak wykorzystać nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja w procesie rekrutacji? Jakie są najlepsze praktyki w zakresie używania platform rekrutacyjnych?
✅ Budowanie relacji z kandydatami: Jak tworzyć pozytywne i trwałe relacje z potencjalnymi kandydatami? Jak dbać o doświadczenie kandydata i utrzymać pozytywny wizerunek firmy? Jak badać ich zaangażowanie?

PROFIL UCZESTNITKA

✅ Specjalista ds. rekrutacji:
Osoba pracująca w dziale rekrutacji, która chce poszerzyć swoją wiedzę na temat skutecznych strategii rekrutacyjnych, nowoczesnych narzędzi oraz doskonalić umiejętności selekcji i oceny kandydatów.
Kierownik działu rekrutacji:
✅ Osoba zajmująca stanowisko kierownicze w dziale rekrutacji, która chce zdobyć nowe spojrzenie na budowanie efektywnego zespołu rekrutacyjnego, rozwijanie strategii i procesów rekrutacyjnych oraz doskonalenie umiejętności zarządzania.
✅Specjalista ds. Employer Brandingu:
Osoba zainteresowana kreowaniem silnej marki pracodawcy i budowaniem atrakcyjnego wizerunku organizacji oraz skutecznie wspierające obszar rekrutacji. Chce zdobyć wiedzę na temat strategii komunikacji i promocji pracodawcy w celu przyciągania odpowiednich kandydatów.
✅ HR Business Partner:
Osoba odpowiedzialna za strategiczne doradztwo personalne i wsparcie w obszarze rekrutacji w organizacji. Chce ona rozwijać swoje umiejętności w budowaniu efektywnego działu rekrutacyjnego i wspieraniu procesów rekrutacyjnych w organizacji.

Z HR Mentorką Edytą Pawlik rozmawia prezes CoachWise Paweł Sopkowski.

SENIOR HR MENTOR/KA

HR Mentorka: Edyta Pawlik

Senior HR Mentorka: Edyta Pawlik

Dyrektor Biura Marki Pracodawcy i Pozyskiwania Talentów w Santander

Poznaj Senior HR Mentorkę link

Termin spotkań:
*10 spotkań co 2/3 tygodnie w okresie maj 2024 – grudzień 2024
*Termin i daty spotkań do potwierdzenia z grupą po rozpoczęciu programu

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE LINK