Eksperci

Head of Recruitment

Edyta Pawlik

Dyrektor Biura Marki Pracodawcy i Pozyskiwania Talentów w Santander

Główne obszary tematyczne:

Główne obszary tematyczne:

Rekrutacja

Employer Branding

Doradztwo zawodowe

HR Manager


Moje doświadczenie zawodowe:

Od wielu lat rozwijam się w obszarach związanych z rekrutacją oraz Employer Brandingiem współpracując z Orange Polska czy aktualnie PwC. Odpowiadam za strategię, standard oraz narzędzia wykorzystywane w procesach rekrutacyjnych. Zarządzam dużymi wolumenami rekrutacyjnymi zarówno w obszarach tech jak i non tech. Posiadam doświadczenie w zarządzaniu małymi i dużymi zespołami (40+) mając szczególną atencję na atmosferę, transparentność i rozwój. Szukam sposobów optymalizacji pracy prowadząc projekty wspierające rozwój innowacyjnej, digitalnej rekrutacji. Jestem pasjonatem danych na podstawie których możemy wyciągać wnioski i modyfikować działania. Buduję i promuję rozwiązania mobilności wewnętrznej. Moją pasją jest doradztwo zawodowe oraz coaching. Lubię dzielić się wiedzą i ciągle się uczyć. Podążam za trendami HR. Mam szczęście bo praca to moja pasja.

Moje wartości:

Praca z ludźmi, wspieranie ich w swoim samorozwoju, towarzyszenie w zmianie i realizacji założonych celów jest moją pasją i powołaniem.

Zainteresowania pozazawodowe:

Kryminologia, fan kanału Crime & Investigation. Lubię podróże w towarzystwie przyjaciół i rodziny. W wolnym czasie odpoczywam eksperymentując w kuchni, łącząc prostotę i smak.

LinkedIn: zobacz profil