Wydarzenia

01

czerwiec

2021

HR Mentoring Grupowy – Spotkanie informacyjne – 1 czerwca, 15-15.50

Dodany przez: k.weigl

HR Mentoring Grupowy

HR Mentoring Grupowy to Program rozwojowy dla Specjalistów, HR Partnerów i Menedżerów HR, odpowiadający na szeroki wachlarz potrzeb, ogólnie podzielonych na dwie kategorie:

 • rozwojowi zawodowemu i osobistemu potrzebnemu do skuteczności pełnieniu swojej roli w organizacji
 • wsparciu we wdrażaniu, rozwojowi systemów i modeli HRM

Wspólnie z Senior Liderami HR – Mentorami programu, dwa razy do roku gromadzimy zainteresowanych swoim rozwojem jako HR, tworzymy 3-4 osobowe grupy osób o podobnych potrzebach i dobieramy do nich możliwie najbardziej adekwatnego mentora. Stwarzamy unikalne środowisko uczenia i rozwoju poprzez:

 • Wsparcie Mentora – Senior HR Leadera – czerpanie wiedzy i doświadczenia autorytetu w swojej dziedzinie
 • Wzajemna wymiana doświadczeń i wspieranie się w grupie – wykorzystanie najważniejszego naszego kapitału – naszych chęci, wiedzy, doświadczeń i kontaktów (formuła Peer-to-Peer Mentoring)
 • Przygotowanie do roli Peer-to-Peer Mentora – rozwój umiejętności wspierania innych swoją wiedzą i doświadczeniem w oparciu o Model Mentorigu CoachWise™

SPOTKANIE INFORMACYJNE – CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 • Mentoring w modelu CoachWise – kluczowe definicje i obszary pracy w Programie
 • Obszary rozwojowe w Programie
 • Na czym polega HR Mentoring Grupowy – demo + omówienie
 • W jaki sposób Program wesprze Twój rozwój zawodowy
 • Kwestie organizacyjne – przebieg programu, inwestycja w siebie, rejestracja do Programu   

Na koniec spotkania – Sesja Q&A z uczestniczką I edycji programu Martą Basińska, Konsultantem HR ds. rekrutacji i rozwoju

WYBIERZ SWOJA ŚCIEŻKĘ ROZWOJU W III EDYCJI HR MENTORING GRUPOWY

Program ukierunkowany jest na realizację szeroko określonych potrzeb i celów rozwojowych HR, formułowanych na etapie zgłoszenia. Obszary rozwojowe możliwe do realizacji w III edycji:

Program ukierunkowany jest na realizację szeroko określonych potrzeb i celów rozwojowych HR, formułowanych na etapie zgłoszenia. Obszary rozwojowe  możliwe do realizacji w III edycji:

Rozwój zawodowy w roli „funkcyjnej”:

 1. Szkolenia i rozwój (Learning & Development)
 2. Wynagrodzenia i świadczenia (Compensation & Benefits)
 3. Doświadczenie pracowników (Total Employee Engagement & Experience)
 4. Zarządzanie różnorodnością (Diversity & Inclusion)

Rozwój zawodowy w roli menadżerskiej:

 1. HR Business Partnering (HR BP)
 2. HR Generalista /HR Menedżer

Rozwój umiejętności:

 1. Wdrażanie i przewodzenie zmianom
 2. Rozwój przywódczy

Rozwój osobisty:

 1. Równowaga w życiu osobistym i zawodowym
 2. Rozwój kariery i zmiana zawodowa

Inne: Możliwa jest realizacja celów, które nie zostały przez nas wyszczególnione. W formularzu zgłoszeniowym wskaż cel „Inne” i opisz swoje potrzeby.

PROWADZĄCY SPOTKANIE:


PAWEŁ SOPKOWSKI

Paweł jest executive coachem, mentorem, twórcą i lider CoachWise S.A. oraz współzałożyciel polskiego oddziału International Coach Federation (ICF) oraz Izby Coachingu. Jest inicjatorem projektu HR RAZEM oraz Programu HR Mentoring Grupowy.


JOANNA SOSNOWSKA

Asia jest praktykiem biznesu z ponad 18 – letnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami jako HR Dyrektor. Posiada bogate doświadczenie jako Coach, Mentor, Change Manager. Obecnie jest właścicielką firmy Tutor4You. W Programie HR Mentoring Grupowy jest Liderem Projektu oraz Mentorem. 


IREK ZYZAŃSKI

Irek w swojej pracy międzykulturowego coacha, mentora i konsultanta, wykorzystuje doświadczenie zdobyte podczas 24 lat pracy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Azji, zarówno w działach HR jak i Sprzedaży. Prowadził wewnętrzne programy mentoringowe, coachingowe i trenerskie. W Programie HR Mentoring Grupowy jest Liderem Merytorycznym.


KAROLINA WEIGL

Karolina współprojektuje i organizuje wydarzenia w ramach projektu HR Razem – konferencje, webinaria, programy rozwojowe. Koordynuje realizację Programu HR Mentoring Grupowy, utrzymuje bieżący kontakt z Mentorami i Mentees. Współtworzy materiały oraz komunikację w social media.

GOŚĆ:


MARTA BASIŃSKA

Marta jest doświadczonym konsultantem HR. Posiada doświadczenie w branży technologii informacyjnych oraz usługowej. Pracowała w firmach tj. Delloite, OptiBuy oraz S&T Services Polska.

Spotkanie odbędzie się na Zoomie. Zachęcamy do przygotowania kamerki internetowej.
Link do spotkania prześlemy w dniu wydarzenia do godz. 13 osobom zapisanym przez formularz Evenea (kliknij „Weź udział”).