Szkolenia i rozwój (Holistyczny rozwój)

Przez ostanie 20 lat podejście do rozwoju zmieniło się o 180 stopni. Może dlatego, że właśnie dlatego mamy nowy obszar w psychologii – psychologię pozytywną. Nie zapominamy o naszych niedostatkach, ale chętniej koncentrujemy się na naszych silnych stronach i całe szczęście 😉 Zmienił się również czas użyteczności naszej wiedzy. Dużo szybciej musimy się uczyć nowych umiejętności i czasem jeszcze szybciej oduczać starych, nieskutecznych nawyków. Wiemy, że dla każdego rozwój może znaczyć co innego i każdy z nas ma potencjał. Kluczowe, aby odkryć do czego?
Podczas naszych spotkań zastanowimy się jak stosować te i inne odkrycia przy planowaniu skutecznych programów rozwoju talentów, kompetencji, postaw i samoświadomości. Nauczymy się mówić o własnych mocnych stronach i doceniać 😊 Wymienimy się doświadczeniami, spostrzeżeniami i na pewno polecimy sobie mnóstwo literatury, która wspiera holistyczny rozwój człowieka. Zapraszam do podróży po ścieżkach rozwoju.

PRZYKŁADOWE TEMATY REALIZOWANE W GRUPIE MENTORINGOWEJ

✅ Psychologia pozytywna – moda czy odpowiedź na wyzwania współczesnego świata i co może z tym zrobić HR?
✅ Gallup – filozofia rozwoju opartego o mocne strony i talenty, co wnoszą co świata i biznesu?
✅ Zarządzanie oparte o mocne strony lub budowanie organizacji opartej o mocne strony (w zależności od charakterystyki grupy) – na jakie kroki i wyzwania trzeba się przygotować?
✅ Budowanie programów rozwojowych dla menedżerów.
✅ Dobrostan człowieka – różne spojrzenia, różne podejścia.
✅ Employability i kompetencje przyszłości – nowe trendy rozwojowe i ich wpływ na strategie rozwojowe.
✅ Programy hybrydowe – doświadczenie i lekcje z programów wspierających menedżerów w hybrydzie w covidzie i post-covidzie.
✅ Programy diagnozy menedżerskiej – na co zwrócić uwagę, doświadczenia z programów.

PROFIL UCZESTNITKA

Do grupy zapraszamy osoby, które w swojej pracy zawodowej zajmują się rozwojem pracowników w organizacjach (specjalistów, koordynatorów i menedżerów HR) i chcą pogłębiać wiedzę w tym temacie.

HR MENTOR/KA:

Dorota Pokora

Poznaj HR Mentorkę: link

Termin spotkań: wtorki 17.30

*10 spotkań co 2/3 tygodnie w okresie maj – grudzień 2023
*Termin i daty spotkań do potwierdzenia z grupą po rozpoczęciu programu

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA SPOTKANIU INFORMACYJNYM