Strategia HR

Czy HR ma być strategicznym partnerem dla biznesu? A może czas porzucić takie rozważania na rzecz tezy, że HR jest częścią biznesu po prostu…. HR może mieć jednak wyjątkową przewagę: może być barometrem nastrojów w firmie, hubem zmian i innowacji, centrum kompetencji, ramieniem wspierającym liderów w rozwoju, animatorem kultury organizacyjnej, promotorem i współtwórcą strategii i co najważniejsze – cichym osobistym towarzyszem każdego lidera. 

Jak wybudować taką przewagę dla pionu/departamentu/lidera HR? HR Mentor podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami, sukcesami i porażkami w zakresie budowania strategicznej roli HR w organizacjach. Będzie z energią, dystansem, merytorycznie i z miejscem na ocenę własnego potencjału w tej roli.

Przykładowe tematy w grupie mentoringowej
(w ramach programu HR Mentoring Grupowy):

✅ Siła HR w organizacji: role, wyzwania, działania w odpowiedzi na to, co dzieje się na rynku, jakie są potrzeby organizacji i jakie są ambicje lidera HR?
✅ Magiczne liczby w HR: Kluczowe wskaźniki i sposoby ich prezentowania? Co myślą o HR jako o zwrocie z inwestycji Zarządy, jak rozmawiać o HR z Zarządem? Czy współczesne zmiany i jak oddziaływają na przekonania członków Zarządu? A co myślą o liczbach sami HRowcy?
✅ Lider HR – czy coś tu mamy specjalnego na talerzu?
✅ Lider HR trendseterem? Trendy HR jak z nich korzystać?
✅ Osobista aura – kim chcemy być w życiu i w organizacji (a czego boimy się dowiedzieć lub powiedzieć😊). Co warto mieć na wejściu, co trzeba pozyskać a co rozwijać w trakcie kariery zawodowej?
✅ Budowanie relacji jako podstawowa rola Lidera HR w organizacji i poza nią – sieć kontaktów, wyjątkowość sieci ochotników i HR Lovers-ów w organizacjach.
✅ EB i osobisty wizerunek ludzi HR w firmach.
✅ ESG jako nowa ziemia dla HR.
✅Jak ładować baterię – by być źródłem energii dla organizacji?

PROFIL UCZESTNITKA

Na temat zapraszamy dyrektorów HR z dużym seniority. W grupie podstawą będzie peer to peer mentoring, dzięki dużemu seniority wszystkich uczestników, jak i Mentora.

NAGRANIE SPOTKANIA INFORMACYJNEGO

HR Mentor: do ustalenia

Więcej informacji o programie link

ZAPISZ SIĘ DO GRUPY MENTORINGOWEJ