HR jutra

Zastanawiasz się jak będzie wyglądać Twoja praca HRowca za kilka lat? Rozważasz czy masz właściwe kompetencje? Wahasz się jak się dalej rozwijać? Albo co najgorsze boisz się, że w przyszłości Twoja praca może być niepotrzebna? Jeśli choć jest jedno tak, zapraszam Cię na wędrówkę w bliższą i dalszą przyszłość z moją grupą😀

Na początek obejrzymy nasze otoczenie i zobaczymy jak zmienia się nasza biznesowa rzeczywistość. Poznamy „Czarnego Łabędzia”, poszukamy remedium w „Antykruchości”, sprawdzimy jak ma się sztuczna inteligencja i kwanty.

W wymiarze HRowym popatrzymy na procesy digitalizacyjne, udział IA, ATSów i chatbootów i odpowiemy sobie na pytanie gdzie w tym wszystkim jestem ja HRowiec. Do tego dołożymy trochę cyfr, żeby przygotować się do skutecznego mierzenia efektywność procesów HR czyli KPI w HR!

Później popatrzymy na nowości, które powoli stają się HRowym standardem. Przede wszystkim różnorodność i inkluzywność widziana z każdej strony czyli: równości płci, wzajemnym funkcjonowaniu pokoleń w organizacji, 50 plus in/out, zatrudnianie osób z niepełnosprawnością, zadbaniu o pracowników z LGBT jak również świadomie zarządzanie etnicznymi kulturami organizacyjne. Tematami, których nie wolno dziś ominąć to ESG i dobrostan pracowników jak również organizacja przestrzeni, formy i czasu pracy.

I na sam koniec zastanowimy się jakich potrzebujemy do tych wyzwań liderów i jakich kompetencji i ścieżek rozwojowych trzeba nam w HR, aby tym wszystkim wyzwaniom sprostać👍

SENIOR HR MENTOR/KA

Magdalena Gera-Pikulska

Senior HR Mentorka: Magdalena Gera-Pikulska

Poznaj Senior HR Mentorkę link

Termin spotkań:

*10 spotkań co 2/3 tygodnie w okresie maj 2024 – grudzień 2024
*Termin i daty spotkań do potwierdzenia z grupą po rozpoczęciu programu

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE LINK