Employee Experience

Czym jest tzw. employee life cycle wie z pewnością każdy HRowiec. Jak oraz czy badać tzw candidate experience? – na to już nie każdy odpowie jednogłośnie. Punktów widzenia może być tyle ile punktów siedzenia – postarajmy się je zebrać, porównać, może i skrytykować? Mówiąc o roli HRowca nie zapominamy, że człowiek jest ogromną skarbnicą wiedzy – warto z tego umiejętnie korzystać, a wiedza o etapach rozwoju pracownika w organizacji jest dla nas HRowców, szefów, prezesów, ludzi odpowiadających za rozwój innych – niezwykle istotna stąd zapraszam już dziś na spotkania gdzie nie ma głupich przykładów a jedynie najlepsze recepty pisane przez życie 🙂

PRZYKŁADOWE TEMATY REALIZOWANE W GRUPIE MENTORINGOWEJ

✅ Employee Life Cycle – co to takiego i dlaczego warto je znać?
✅ Rola HRu a rola managera w budowaniu spójnego „koła życia pracownika”
✅ Gdzie zaczynają się a gdzie kończą poszczególne etapy „koło życia pracownika”?
✅ Krzywa uczenia, zasady delegowania i rozliczania zadań – kiedy i na jakim etapie to może (nie)zadziałać?
✅ Czy warto wymyślić koło na nowo? Cykl życia pracownika a employee experience – czy warto je porównywać? I co nam to da?
✅ Wyznaczniki dobrych procesów – po czym poznasz, że to co jest w Twojej organizacji działa i czy warto je zmienić?

PROFIL UCZESTNITKA

Adresatami grupy może być zarówno doświadczony manager, który pragnie zwrócić większą uwagę na wskaźniki efektywności, ocenę pracownika, przydatność procesów, jak i osoby, których lata doświadczenia w obszarze HR można policzyć na palcach jednej ręki.

HR MENTOR/KA

Wkrótce

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE LINK