Wydarzenia

30

październik

2023

Spotkanie informacyjne | 8. edycja programu HRM Mentoring Grupowy

Dodany przez: Michał Szymański

mentoring grupowy

30 października godz. 15.00 – 16.00 | Przed współczesnym HRowcem stoi wiele wyzwań – od wprowadzania hybrydowego modelu pracy i zarządzania zespołami rozproszonymi, przez digitalizację procesów i wprowadzenie nowych narzędzi HR, po zadbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników.

Nowe sytuacje wymagają od nas wysiłku, wiedzy i odporności. Jak więc wyposażać się tak, aby skutecznie i mądrze pełnić rolę HR?

Mamy na to sposób 🙂

Stworzyliśmy  

unikalny program „HR Mentoring Grupowy”

, w którym nauczysz się od liderów biznesu – HR Mentorów i innych Mentee jak poradzić sobie w trudnym czasie.

W 4 osobowych grupach mentoringowych doświadczysz m.in.:

  • Wymiana doświadczeń – „Nagle okazało się, że nie jesteś sam i są inni HRowcy, którzy zmagają się z podobnymi wyzwaniami i możemy wspólnie korzystać ze swoich doświadczeń” – Uczestniczka programu
  •  Praktyczna wiedza –  sprawdzona i przetestowana, a nie tylko teoretyczna
  • Rozwój i inspiracja – aby sprostać wyzwaniom szybko zmieniającej się codzienności koniecznym jest wdrożenie koncepcji life long learning, a tym samym zapewnienie sobie stałego rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany WEŹ UDZIAŁ W SPOTKANIU INFORMACYJNYM.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

  • W jaki sposób Program wesprze Twój rozwój zawodowy?
  • Na czym polega HR Mentoring Grupowy? Model Mentoringowy CoachWise i struktura programu
  • Narzędzia, metody, podejścia stosowane przez Mentorów
  • Jakie wartości zyskują uczestnicy programu?
  • Ścieżki rozwojowe w Programie
  • W jaki sposób zapisać się do Programu?

Na koniec spotkania – Sesja Q&A – możliwość zadawania pytań prowadzącym.

Spotkanie poprowadzą:

Maryla Noste-Jeglińska – HR Mentorka. Posiada 17 lat doświadczenia zawodowego, podczas którego funkcjonowała w środowisku zmian i nawigowania biznesu w celu mitygowania ryzyk z tym związanych. Tworzyła i zarządzała centrami kompetencyjnymi oraz funkcjami HR BP (procesy HR: rekrutacja, adaptacja, szkolenia i rozwój, zarządzanie efektywnością i ocena pracownicza, komunikacja wewnętrzna, zarządzanie talentem). Realizowała projekty strategiczne z zakresu redefinicji i wdrożenia struktury organizacyjnej, opisu i wartościowania stanowisk pracy, polityki płacowej i systemów motywacyjnych/benefitów, wsparcie zmian organizacyjnych. Opracowywała program talentowy oraz planowanie sukcesji w bardzo zmiennym środowisku biznesowym. 

Paweł Sopkowski – Twórca CoachWise™ i społeczności HR RAZEM. Doświadczony coach i mentor, lider CoachWise – wyspecjalizowanego centrum rozwoju coachingu, mentoringu i przywództwa.

Ewa Dryjańska – Koordynatorka programu HRM Mentoring Grupowy, doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce