Blog

Program HRM Mentoring Grupowy finalistą Konkursu Super M w kategorii „Biznes”

02 maj 2024

Coachwise - warsztaty | szkolenia | coaching

Miło nam poinformować, że program HRM Mentoring Grupowy znalazł się w finale konkursu programów mentoringowych Super M w kategorii „Biznes”, organizowanego przez sześcioosobowy zespół członków organizacji European Mentoring and Coaching Council Poland. W ramach inicjatywy Super M od 2022 r. przeprowadzane jest badanie ankietowe oraz raport będący jego podsumowaniem, który pokazuje jak w Polsce są realizowane programy mentoringowe oraz konkurs dla organizatorów tych programów.

Czerpiemy ogromną satysfakcję z faktu, że program HRM Mentoring jest finalistą Konkursu Super M po raz drugi. Zostaliśmy już docenieni w ten sposób za naszą aktywność w 2021 r. Jak piszą organizatorzy: „Celem zarówno badania, jak i konkursu, jest promocja najwyższych standardów określonych przez EMCC Global dla programów mentoringowych (International Standards for Mentoring and Coaching Programs – ISMCP) (…) Zostanie finalistą oznacza, że program spełnia najważniejsze standardy, które wpływają na jakość programu i bezpieczeństwo jego uczestników”.

Serdecznie dziękujemy jury za docenienie i za pracę na rzecz promocji mentoringu i jego najlepszych standardów w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą program HR Mentoring Grupowy:


Pawel Sopkowski – Inicjator i propagator programu

Joanna Sosnowska – Lider Merytoryczny

Ireneusz Zyzanski– Lider Merytoryczny

Ewa Dryjańska – Koordynatorka

Karolina WolosowskaJoanna L. BaranowskaJagoda Agnieszka Inglik – Trenerzy

Senior HR Mentorzy

HR Mentee


Zainteresowanych udziałem w 9. edycji programu HRM Mentoring Grupowy (maj – grudzień 2024) zapraszamy po pakiet informacji LINK

Zespół CoachWise

Jeśli podobał Ci się artykuł udostępnij go: