Blog

COACHING SKILLS for Leaders

25 kwiecień 2024

Coachwise - warsztaty | szkolenia | coaching

POTRZEBNE JAK NIGDY DOTĄD: COACHING SKILLS for Leaders

Podstawową kwestią jeśli chodzi o coachingowy styl zarządzania jest to, że nie należy go mylić z samym coachingiem. Jest to po prostu jeden ze sposobów zarządzania, koncentrujący się na jednostkach, który menedżer/ka może świadomie wybrać do kierowania zespołem. W coachingowym stylu zarządzania punktem odniesienia jest rozwój pracowników. Liderzy muszą zadać sobie pytanie, w jakim kierunku chcą rozwijać organizację – zauważa trenerka biznesu i Master Coach MCC ICF Agnieszka Grys.

Ekspertka ds. rozwoju pracowników Anna Osowska podkreśla, że coachingowy styl zarządzania to kierunek rozwoju nowoczesnych organizacji, a przysłowiowy kij i marchewka nie jest właściwą ścieżką do pracy menedżera z zespołem, ponieważ jego celem jest rozwijanie ludzi i tworzenie im warunków do osiągania celów. Posłuchaj całego webinaru:

Wzajemnie się przenikając i jednocześnie zachowując swoją odrębność, wymiary Modelu tworzą intuicyjną, ergonomiczną mapę ułatwiającą, a czasami wręcz umożliwiającą menedżerom i liderom świadome i efektywne działanie.

KIEDY I JAK STOSOWAĆ COACHING SKILLS for Leaders

Czy chcesz dowiedzieć się:
✅Co zyskujesz, co tracisz stosując coachingowy styl zarządzania? – rozprawiamy się z mitami.
✅Samodzielność i kreatywność – jak nie podcinać skrzydeł, zwłaszcza najmłodszym pokoleniom?
✅Kiedy w biznesie jest czas i miejsca na partycypacyjne, a kiedy na dyrektywne zarządzanie – przykłady z życia menedżerów.
✅Jakie jest 6 kluczowych umiejętności coachingowych niezbędnych w roli menedżera/lidera?

Obejrzyj nagranie webinaru z udziałem trenerek biznesu: Executive Coach PCC ICF Justyną Lichtarską i Master Coach MCC ICF Agnieszką Grys:

Skorzystaj z kursu CoachWise:

Coaching Skills for Leaders
23 – 24 maja 2024, godz. 09.00 – 17.00 (stacjonarnie, Warszawa)

Jeśli podobał Ci się artykuł udostępnij go: