Eksperci

Sylwia Dębińska

Sylwia Dębińska

ex. HR Dyrektor & Senior HR Manager, Deloitte
Coach, Trener biznesu, Facylitator, Psycholog

Główne obszary tematyczne:

Rozwój przywódczy

Zarządzanie różnorodnością, inkluzywność i etyka (włączając obszar well-being)

Strategia HR

Szkolenia i rozwój

Zarządzanie zmianą

Rozwój zawodowy i osobisty

Równowaga w życiu osobistym i zawodowym


Moje doświadczenie zawodowe:

Moje ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe zdobywałam w dynamicznym, międzynarodowym środowisku biznesowym. Obejmuje ono m.in definiowanie strategii HR w połączeniu z ambicjami, celami biznesowymi, misją i wartościami firmy, jak również realizowanie strategii poprzez wdrażanie różnych programów i inicjatyw.

W mojej pracy zarządzałam wieloma obszarami HR, m.in.: Employer Branding, Rekrutacja, Proces Efektywności i Ocen, Zarządzanie zmianą, Budowanie zaangażowania pracowników, Budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach, Diversity & Inclusion, Well-being pracowników, wdrażanie narzędzi i systemów HR. Zarówno wkład mój i mojego zespołu zaowocował wieloma wyróżnieniami na rynku pracy, np.: dla Najlepszego Pracodawcy, jak również za najlepsze praktyki na rynku z zakresu Wellbeing, Employee engagement czy Employer branding.

Obszary, które od zawsze najbardziej mnie interesowały to szkolenia i rozwój pracowników, rozwój leadershipu, współtworzenie programów rozwoju talentów, prowadzenie szkoleń i coachingu dla kadry menedżerskiej, liderów biznesu, pracowników HR i indywidualnych klientów.

Wierzę w pracę zespołową i osiąganie najlepszych wyników dzięki współpracy, jak również zaangażowanie we własny rozwój zawodowy i osobisty. Jako doświadczony coach i mentor, chętnie będę dzielić się swoją wiedzą, ale także będę zachęcać moich mentees do poszukiwania własnych odpowiedzi.

Moje wartości:

szacunek, zaangażowanie, rodzina, przyjaźń, prawda

Zainteresowania pozazawodowe:

Psychologia, coaching, leadership oraz szeroko pojęty rozwój osobisty.

LinkedIn: zobacz profil